W obecnym czasie, w związku z zakazem zgromadzeń, a w związku z tym, z odwołaniem nabożeństw m.in. w naszym filiale, zapraszamy dzieci do oglądania szkółek niedzielnych przygotowywanych przez Chrześcijańską Telewizję Internetową na kanale YouTube: youtube.com


 

Cześć!

Nazywam się Weronika i mam 10 lat. Jak wszystkie dzieci chodzę do szkoły, lubię czytać, jeździć na rowerze i bawić się z koleżankami i kolegami. A w niedzielę lubię chodzić na Szkółkę Niedzielną do naszego kościoła . U nas w Marklowicach odbywa się ona w każdą niedzielę równocześnie z nabożeństwem.

Nikt mnie nie zmusza, sama chętnie chodzę. Śpiewamy Panu Bogu na chwałę, słuchamy historii biblijnych, dzięki którym poznajemy bliżej naszego Zbawcę i dowiadujemy się jak mamy żyć, by się Mu podobać. Ciocie i wujek dbają o to by nam się nie nudziło, zawsze jest wesoło.

Czasem uczestniczymy w nabożeństwach i wyznajemy chwałę Bogu w wierszach i piosenkach zwłaszcza podczas Świąt Bożego Narodzenia , Wielkanocy i w czasie Dziękczynnego Święta Żniw.

Od dwóch lat uczestniczymy w Świątecznym Koncercie Kolęd, który odbywa się w cieszyńskim Teatrze im. A. Mickiewicza; jest to dla nas szczególne wyróżnienie. Fajnie jest, gdy młodzież nam pomaga, super grają na instrumentach! Tworzymy wtedy zespół dziecięco- młodzieżowy.

Chciałam zaprosić wszystkie dzieci z Marklowic i okolic na naszą szkółkę, przywitamy Was gorąco.

Najważniejsze jest jednak to, że poznacie Jezusa, który Was bardzo kocha.